- Număr anunț
- DA40609747
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.424,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.424,40 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 14:23
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.424,40 RON
din 5.424,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro