Ofertă acceptată Cumpărare directă

DURACELL SET 18 BATERII BASIC AAA K18

Număr anunț
DA40608311
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI RO1219301)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,44 RON
Valoare atribuită
107,44 RON
Data publicării
11.06.2026 13:23
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,44 RON

din 107,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.