Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE LOC JOACA COPII CURTE PARADISUL COPIILOR

Număr anunț
DA40606380
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.765,31 RON
Valoare atribuită
3.765,31 RON
Data publicării
11.06.2026 12:01
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.765,31 RON

din 3.765,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.