Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Magazin modular TIP ECO – 30 mp Fabricație – Transport – Montaj la cheie
- Număr anunț
- DA40587110
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
- Furnizor / câștigător
- ORIENT MONTANA S.R.L. (CUI RO35356435)
- Cod CPV
- 44211000-2 · Imobile prefabricate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186.900 RON
- Valoare atribuită
- 186.900 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 14:21
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186.900 RON
din 186.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro