Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnică periodică sistem de detecție portabil cu senzori electrochimici X-AM 5000/DRAGER

Număr anunț
DA40612747
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BANAT al Judetului Timis (CUI 4250794)
Furnizor / câștigător
ROM TECH SRL (CUI RO8944055)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870 RON
Valoare atribuită
870 RON
Data publicării
12.06.2026 08:42
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870 RON

din 870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.