Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE PENTRU SM VASLUI
- Număr anunț
- DA40613793
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,10 RON
- Valoare atribuită
- 126,10 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 09:40
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,10 RON
din 126,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro