Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STICKY VOPSEA LAVABILA INTERIOR 25 L - ref 4131
- Număr anunț
- DA40611402
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,40 RON
- Valoare atribuită
- 312,40 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 15:50
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,40 RON
din 312,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro