Ofertă acceptată Cumpărare directă

Yala electromagnetica cu buton Silin SX-11R, 12-18 Vcc, aparent

Număr anunț
DA40603518
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,90 RON
Valoare atribuită
118,90 RON
Data publicării
11.06.2026 10:06
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,90 RON

din 118,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.