Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente - SEAU Boureni (Motca), SEAU Gheraiesti
- Număr anunț
- DA40612706
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- RR INVEST BRI S.R.L. (CUI RO37053292)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381.739,99 RON
- Valoare atribuită
- 381.739,99 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 08:39
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
381.739,99 RON
din 381.739,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro