Ofertă acceptată Cumpărare directă

OLY IA. SP.GR. 10% 4X150G-15% - 27BUC

Număr anunț
DA40616701
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,67 RON
Valoare atribuită
302,67 RON
Data publicării
12.06.2026 11:39
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,67 RON

din 302,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.