Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA MS PACHET REPARATII SI DIAGNOZA TRACTOR KUBOTA
- Număr anunț
- DA40596797
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- ADMI SERV SRL (CUI 6152610)
- Cod CPV
- 50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 13:06
- Termen limită
- 15.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro