Atribuită Cumpărare directă

Furnizare ansamblu structuri usoare de tip container

Număr anunț
DA35329570
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
POINT COMPACT SERVICII (CUI 33805171)
Cod CPV
44618100-6 · Containere usoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
240.000 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240.000 RON