Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE A APLICATIILOR INFORMATICE SALARIZARE PERSONAL SI STAT DE FUNCTII
- Număr anunț
- DA40610061
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- INTRASOFT SRL (CUI 6878346)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.300 RON
- Valoare atribuită
- 20.300 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 14:37
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.300 RON
din 20.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro