Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanţă GDPR
- Număr anunț
- DA40600453
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE AVOCATI " ALEXE SI ASOCIATII " (CUI 16882360)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.130 RON
- Valoare atribuită
- 131.130 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 15:52
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 06:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131.130 RON
din 131.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro