Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUDIT INTERN ADER 6.3.3

Număr anunț
DA40616092
Autoritate contractantă
R2981780 Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta
Furnizor / câștigător
P&R AUDIT FINANCIAR SRL (CUI 21801885)
Cod CPV
79212200-5 · Servicii de auditare interna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,70 RON
Valoare atribuită
115,70 RON
Data publicării
12.06.2026 11:15
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,70 RON

din 115,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.