Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CONTABILITATE INSITUTII PUBLICE

Număr anunț
DA40597149
Autoritate contractantă
COMUNA HORIA (CUI 7453190)
Furnizor / câștigător
MADEX ACTIV CONSULTING S.R.L. (CUI 39229795)
Cod CPV
79210000-9 · Servicii de contabilitate si de audit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.790 RON
Valoare atribuită
69.790 RON
Data publicării
10.06.2026 13:20
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 06:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.790 RON

din 69.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.