Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de video proiectie
- Număr anunț
- DA40602379
- Autoritate contractantă
- Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
- Furnizor / câștigător
- BOBO NEO MEDIA MFL SRL (CUI RO30207009)
- Cod CPV
- 92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 09:12
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro