Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI 1L FLOAREA SOARELUI

Număr anunț
DA40615869
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15411210-7 · Ulei pentru prajit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,50 RON
Valoare atribuită
46,50 RON
Data publicării
12.06.2026 11:06
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,50 RON

din 46,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.