Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE RACLETA PROFESIONALA DE STERS GEAMURI CU SPALATOR 35 CM SI MANER TELESCOPIC 3M

Număr anunț
DA35347553
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.592,28 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
27.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.592,28 RON