Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licență FortiCare Premium Support AP 10 buc; Licență FortiCare Premium Support Switch-uri 10 buc

Număr anunț
DA40619239
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
Furnizor / câștigător
FREEBIT IT SRL (CUI RO35830899)
Cod CPV
50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.875,80 RON
Valoare atribuită
4.875,80 RON
Data publicării
12.06.2026 13:42
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.875,80 RON

din 4.875,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.