Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE SI ACCESORII AUTO
- Număr anunț
- DA40619197
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.357,31 RON
- Valoare atribuită
- 14.357,31 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 13:39
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.357,31 RON
din 14.357,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro