Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem All-in-One ASUS ExpertCenter P440VAK

Număr anunț
DA40618975
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI RO26454388)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.140,49 RON
Valoare atribuită
3.140,49 RON
Data publicării
12.06.2026 13:24
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.140,49 RON

din 3.140,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.