Atribuită Cumpărare directă

Echipamente procesare sunet Sala Consiliu Local -Primaria Brasov

Număr anunț
DA35356440
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
WI-NOVATION SRL (CUI 18967218)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.850 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
27.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.850 RON