Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANANE - FRUCTE

Număr anunț
DA40626774
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,90 RON
Valoare atribuită
277,90 RON
Data publicării
15.06.2026 12:35
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,90 RON

din 277,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.