Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET PRODUSE COSMETICE PROFESIONALE MALU WILZ - vers. 2026

Număr anunț
DA40623098
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
MALU WILZ BEAUTY RO SRL (CUI RO15911662)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,25 RON
Valoare atribuită
930,25 RON
Data publicării
15.06.2026 10:04
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,25 RON

din 930,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.