Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alimente
- Număr anunț
- DA40629406
- Autoritate contractantă
- LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN (CUI 4905584)
- Furnizor / câștigător
- SC RIVALY CH SRL (CUI RO1767380)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,94 RON
- Valoare atribuită
- 593,94 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 14:17
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,94 RON
din 593,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro