Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GLUCOZA (100mg/ml) 10% 500 ML pungi
- Număr anunț
- DA40611930
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 15622100-5 · Glucoza si produse pe baza de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376,30 RON
- Valoare finală
- 2.376,30 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 18:27
- Data finalizării
- 15.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.