Ofertă acceptată Cumpărare directă

R9800/11.06.2026 - CONDENSATOR MOTOR 400V 45uF CU PIN WL

Număr anunț
DA40623861
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31612200-1 · Demaroare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,97 RON
Valoare atribuită
23,97 RON
Data publicării
15.06.2026 10:33
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,97 RON

din 23,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.