Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare a unui imobil in vederea constiturii unui drept de superficie

Număr anunț
DA40623092
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
IDT EVALUARE 2012 SRL (CUI 30803540)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
15.06.2026 10:04
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.