Ofertă acceptată Cumpărare directă

FF-DSF/30-NY-R Tri-Creaser Advance Red Female Receiver

Număr anunț
DA40610371
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
NAROTI MACHINERY SRL (CUI RO14609381)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.165,60 RON
Valoare atribuită
3.165,60 RON
Data publicării
11.06.2026 14:52
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.165,60 RON

din 3.165,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.