Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRIPLIXAM 10 mg/2,5 mg/10 mg - COMBINATII (PERINDOPRILUM+INDAPAMIDUM+AMLO (PENTRU SEDIUL DIN GALATI)
- Număr anunț
- DA40625220
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176 RON
- Valoare atribuită
- 176 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 11:30
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176 RON
din 176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro