Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA NR.6/2026

Număr anunț
DA40625164
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Moara (CUI 4402566)
Furnizor / câștigător
DIALAR MEDIA SRL (CUI RO26912833)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.366,05 RON
Valoare atribuită
2.366,05 RON
Data publicării
15.06.2026 11:27
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.366,05 RON

din 2.366,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.