Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta sistem informatic INFOPRIM pentru comuna Cacica
- Număr anunț
- DA40618742
- Autoritate contractantă
- COMUNA CACICA (CUI 4441174)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 13:10
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro