Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de executie canalizare
- Număr anunț
- DA40628381
- Autoritate contractantă
- Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
- Furnizor / câștigător
- SMART GAZ INSTAL S.R.L. (CUI 50374150)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.100 RON
- Valoare atribuită
- 114.100 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 13:40
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114.100 RON
din 114.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro