Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gel lubrifiant cu lidocaina 11 ml gel lubrifiant cu lidocaina Steril 11 ml seringa cu 2% lidocaina
- Număr anunț
- DA40628362
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,50 RON
- Valoare atribuită
- 162,50 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 13:39
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162,50 RON
din 162,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro