Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE LICEUL AGRICOL

Număr anunț
DA40623825
Autoritate contractantă
LICEUL AGRICOL ”DR. C. ANGELESCU” BUZAU (CUI 4233807)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,26 RON
Valoare atribuită
949,26 RON
Data publicării
15.06.2026 10:32
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,26 RON

din 949,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.