Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare de site-uri
- Număr anunț
- DA40620791
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOT DEJ (CUI 17978669)
- Furnizor / câștigător
- MARE COSMIN-TUDOR (CUI 53750003)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 07:42
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro