Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPLITTER HDMI 4 PORTURI PCX 4K SUPORT TV PERETE CINEMOUNT 32-65" 50KG

Număr anunț
DA40624230
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,74 RON
Valoare atribuită
191,74 RON
Data publicării
15.06.2026 10:48
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,74 RON

din 191,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.