Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare odorizant camera 1110
- Număr anunț
- DA40623394
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,40 RON
- Valoare atribuită
- 209,40 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 10:17
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,40 RON
din 209,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro