Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectare și execuție branșament de apă Com.Eremitu, Sat. Mătrici,Centru comunitar integrat
- Număr anunț
- DA40617993
- Autoritate contractantă
- Comuna Eremitu (CUI 4375852)
- Furnizor / câștigător
- SERVICII TEHNICE COMUNALE SA (CUI RO1245246)
- Cod CPV
- 45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.743,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.743,10 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 12:34
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.743,10 RON
din 2.743,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro