Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare acoperis Casa pastravarului Roscani piatra, OS Dobra - DS Hunedoara 2026, 121HDc457_26

Număr anunț
DA40614193
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
DIALUM PLUV S.R.L. (CUI 43147030)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.075,58 RON
Valoare atribuită
99.075,58 RON
Data publicării
12.06.2026 09:58
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.075,58 RON

din 99.075,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.