Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solid-State Drive (SSD) WD Red SA500, 1TB, 2.5", SATA III
- Număr anunț
- DA40616279
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826,44 RON
- Valoare atribuită
- 826,44 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 11:23
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
826,44 RON
din 826,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro