Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE 4 ANVELOPE B 927AER SI REVIZIE DACIA CS11EPA

Număr anunț
DA40624073
Autoritate contractantă
AGENȚIA NAȚIONALĂ PENTRU MEDIU ȘI ARII PROTEJATE (CUI 51623216)
Furnizor / câștigător
MOTOEXPERT GARAGE S.R.L. (CUI RO52179953)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.102,63 RON
Valoare atribuită
1.102,63 RON
Data publicării
15.06.2026 10:41
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.102,63 RON

din 1.102,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.