Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Suport TV de perete A+ SPG46F, 37"-70" (93cm-177cm), Negru
- Număr anunț
- DA40624791
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,62 RON
- Valoare finală
- 99,16 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 11:10
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.