Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-W53, WXGA, 4000 lumeni, 3LCD, 2x HDMI, Difuzor 2W, Alb V11HB57040

Număr anunț
DA40600706
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI RO31599784)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.140,50 RON
Valoare atribuită
2.140,50 RON
Data publicării
10.06.2026 16:16
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.140,50 RON

din 2.140,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.