Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE SPINALE / AC SPINAL / AC ANESTEZIE / ACE ANESTEZIE G20 G22 G25 G26 G27 - CALITATE PREMIUM
- Număr anunț
- DA40633976
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295 RON
- Valoare atribuită
- 295 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 09:41
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295 RON
din 295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro