Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ELASTOPOR - Plasture elastic adeziv pentru fixare suport de material netesut tip OMNIFIX 20 x10 M
- Număr anunț
- DA40594886
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464,10 RON
- Valoare finală
- 464,10 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 11:51
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.