Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie Cop A4 80g 500 Coli
- Număr anunț
- DA40639568
- Autoritate contractantă
- LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN (CUI 4905584)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO40339325)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155 RON
- Valoare atribuită
- 155 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:27
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
155 RON
din 155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro