Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MIALGIN 100mg/2ml sol inj x 5 fiole
- Număr anunț
- DA40623962
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540 RON
- Valoare atribuită
- 1.540 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 10:37
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.540 RON
din 1.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro