Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare usi din tamplarie PVC destinate toaletelor publice din parcurile de pe raza administrativ
- Număr anunț
- DA40568198
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- SERO CIVIL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42313755)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.400 RON
- Valoare finală
- 103.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 09:57
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.